ליווי של עורך דין מקצועי משמעותי למיצוי מלא של הזכויות שלנו מול מערכת המשפט. כאשר אנו מתמודדים עם מערכת המשפט הצבאית ישנה חשיבות רבה לייצוג של עורך דין בעל מומחיות מתאימה. במהלך השירות הצבאי קיימים לא מעט מקרים של פציעות ומחלות בעקבות השירות, לצערנו, ישנם נפגעים הנאלצים להתמודד עם נכות ומחלות קשות. תפקידו של עורך דין צבאי הוא ליווי המקרה מתחילתו ועד סופו, ייצוג במהלך המשפט וחתירה למיצוי זכויות מלא וקבלת פיצוי גבוה ככל האפשר.

פנייה אל עורך דין צבאי במרכז נחוצה כבר בתחילת הדרך, כבר בשלבים הראשונים בהם הגשת התביעה לקבלת פיצוי עודה בגדר רעיון כדאי לפנות אל עורך דין מנוסה. הייעוץ המשפטי יסייע לכם באיסוף המידע הדרוש ועמידה על זכויותיכם. במהלך ניהול המקרה יהיה עליכם להיפגש עם עורך הדין מספר פעמים, על כן, נמליץ על עורך דין צבאי במרכז לניהול מקרים באזור המרכז.

מדוע צריך עורכי דין צבאיים?

נפגעי כוחות הביטחון נאלצים לא אחת להיאבק על קבלת הכרה במחלה או פציעה, הם מגישים תביעות בכדי לקבל הכרה בנכות או בפציעה. התביעות נפוצות בעיקר במקרים בהם מדובר במחלה עקב תנאי שירות, מקרים בהם יש להוכיח כי קיים קשר ישיר בין תנאי השירות לבין הפגיעה.

פנייה אל עורך דין במרכז מבטיחה קבלת יחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך, עורך הדין ייצג אתכם אל מול המערכת המשפטית הסבוכה של הצבא במסירות ונחישות. סיוע של עורך דין הוא המפתח למיצוי מלא של הזכויות שלכם.

מה כולל ייצוג עורך דין?

הגשת תביעה היא הרבה יותר מהגשה של מסמכים, בכדי להגדיל את הסיכויים לאישור מהיר של התביעה עלינו לטרוח רבות על הכנת המסמכים. ליווי של עורך דין נחוץ כבר בשלבים ראשונים של הכנת התביעה. ההכנה של התביעה כוללת איסוף מסמכים לביסוס הטענות, התקשרות עם מומחים רפואיים לקבלת חוות דעת מבוססת, ייצוג אל מול אגף השיקום ושאר וועדות, הגשת ערעורים וטיפול, הכנה מחודשת של המסמכים במצב של החמרה במצב הרפואי.

עורך דין צבאי במרכז יעניק לכם הרבה יותר מטיפול בתביעה, עורך הדין משמש אוזן קשבת וגורם מייעץ לכל שאלה. ליווי של עורך דין מנוסה עם יידע בתחום המשפט הצבאי הוא יתרון משמעותי. אל מול הרשויות הצבאיות תרצה לעמוד לצד עורך דין מנוסה ומיומן, עורך דין צבאי בקיא בתקנות חוק הנכים ומבנה מערכת המשפט הצבאית. עורך דין צבאי טוב מבין היטב את הדרך בה פועלת המערכת הבירוקרטית של הוועדות הרפואיות ושל אגף השיקום.

יתרונות של עורך דין מנוסה

 

הניסיון מאפשר לעורך הדין לספק לך שירות טוב יותר, הוא מכיר היטב את הדרך בה פועלות המערכות, את אנשי המפתח, את הבירוקרטיה ממנה לא ניתן להתחמק ואת הרגישות והקשיים המתלווים אל המצב. עורך דין צבאי טוב יעניק לכם מענה משפטי, מקצועי ואישי כאחד.

שם* 
טלפון* 
אימייל* 
תיאור הפנייה 
    

אנחנו בעיתונות